Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios.

Sosai Masutatsu Oyama

Kalendarz imprez IKO 2020

Wersja 4 (aktualny na dzień 20 stycznia 2020)

 

Black Belt Seminar

4 stycznia

Lublin

Puchar Wójta Gm. Kąkolewnica

25 stycznia

Kąkolewnica

Sparingi międzyklubowe

25 stycznia

Piaseczno

Wagowe Mistrzostwa USA

26 stycznia

Los Angeles

IKO Fighters Camp

28.02 – 1.03

Nałęczów

MM Zachodniego

7 marca

Nowy Tomyśl

MM Wschodniego

8 marca

Chełm

MM Dolnośląskiego bez MMM

14 marca

Nysa

Turniej Pamięci Żołnierzy Wyklętych

14 marca

Radzyń Podlaski

MM Śląskiego + MMM

15 marca

Katowice

MM Południowego

21 marca

Kraków

Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel

28 marca

Chodel

Mazovia Cup

4 kwietnia

Piaseczno

International Karate Friendships

10–11 kwietnia

Tokio

Turniej o Puchar Wójta gminy Łabunie

18 kwietnia

Łabunie

Turniej IKO III Memoriał M.Oyamy (30-lecie DKSKK)

18 kwietnia

Dzierżoniów

MP Wagowe seniorów

25 kwietnia

Ząbkowice Śląskie

Zgrupowanie Kadry IKO

30.4–3.5

COS Zakopane

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski IKO

9 maja

Pniewy

ME IKO open

23–24 maja

Lyon / Francja

Puchar Śląska Dzieci i Młodzieży Karate Kyokushin

30 maja

Ruda Śląska

V Turniej Karate Kyokushin IKO

30 maja

Białystok

MP Akademickie

6 czerwca

Kraków

Bieg Kwitnącej Wiśni

7 czerwca

Zalew Zemborzycki

V IKO Przełęcz Cup

5 czerwca

Dukla

Wagowe MŚ Kobiet i Mistrzostwa Ameryk

20 czerwca

Nowy Jork / USA

Seminarium kata z Shihan Ito

2–4 lipca

Bukowina Tatrzańska

IKO Poland Summer Camp

13–16 sierpnia

Lublin

Entry Camp

23-28 sierpnia

Bardo

V IKO Upper Silesia Cup

19 września

Siemianowice Śląskie

Kurs Instruktor Karate

20–27 września

Lublin

Ogólnopolski Turniej IKO

26 września

Dukla

XIV Ogólnopolskie Seminarium KK

2–3 października

Dzierżoniów

Turniej o Puchar Wójta Gminy Zamość

3 października

Zamość

X Turniej KK o Puchar Prezydenta M. Ciechanów

10 października

Ciechanów

MP Open sen i MP jun mł

17 października

Jasło

IKO Polish Open

24 Października

Ostróda

IKO Podlasie Cup

31 października

Białystok

MP Młodzieżowców

7 listopada

Zielonka

Mistrzostwa Europy Open i PE

14-15 listopada

Katowice

Puchar Wójta Gminy Chełm

28 listopada

Żółtańce

PP Sen i Jun

5 grudnia

Bydgoszcz

Turniej Mikołajkowy

5 grudnia

Łabunie

Kujawy Cup

12 grudnia

Włocławek

Białołęka Cup

12 grudnia

Warszawa

Kurs Trenera Karate

7–13 grudnia

Lublin

Kursokonferencja Sędziów PZK

11–13 grudnia

Jabłonna

 

Free Joomla! template by L.THEME